Yükleniyor

Arayın gelelim, yerinde ücresiz demo yapalım. Zemininizin kaymadığından emin olun!

Kaymaz zemin sistemleri, seramik fayans ve yer karoları, cam yüzeyler, yağlı mutfak zeminleri, beton, mermer, granit, fiberglass, demir, ahşap, vinleks, demir vb.  tüm zeminlerde görünümünü bozmadan uygulanır.
Bugüne kadar yapılan istatistiklere göre kazaların büyük kısmı ıslak ve kaygan zeminlerde kayma sonucu oluşmaktadır.Kaydırmaz zemin sistemleri uygulaması ile bu problem sonunda tarihe karışacaktır.
Kaydırmaz teknolojisi kullanarak  AHŞAP, VİNLEKS gibi farklı yüzeylerde  YIPRANMA, ÇİZİLME ve KAYMA sorunlarında profesyonel çözümler sunar. Kesinlikle aşındırıcı bir ürün ya da kaplama değildir.  Uygulamadan hemen sonra yüzey üzerinde yürünebilir. (Kuruması için beklemeye gerek yoktur.)


Dikkat Kaygan Zemin Levhası Tazminat Ödemenize engel olamaz!

İş Güvenliği Kanunun 6331 ve 5378 erişebilirlik kanunlarına göre zemininizi kaymaz duruma getirmekle yükümlüsünüz.


İdari para cezalarına yönelik Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığından Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Yönetmeliği 20 Temmuz 2013 tarihli  28713 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe girmiştir. Yönetmelik kapsamında her ile vali başkanlığında Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Komisyonları kurulmuştur. Bu komisyonların 7 Temmuz 2015 tarihine kadar ek süre verme veya idari para cezası kesme yetkisi bulunmaktadır. İzleme ve denetleme çalışmaları engellilerin yoğun kullandıkları alanlardan başlayarak yapılacak olup şikâyet durumları öncelikli olarak değerlendirmeye alınacaktır.

Bu levhaların olduğu  yerlerde  zemin kaymaz lık  oranı   0,49  olsa bile tazminatınızı  alırsınız. Hep  bu kayıp düşmeleri  kendi hatanız olarak  gördünüz  ve unutup  geçtiniz!  Oysa bir trafik kazası olsa karşı tarafta suçlu, iptal edilen bir uçuş, hatalı çıkan  bir ürün oldu mu  hakkınızı sonuna kadar aramaz mısınız? Avrupa  birliği standartlarına ve Türkiye’deki iş güvenliği ve engellilerin erişebilirlik kanunlarında kayıp düşmeden oluşacak  kazalarda  gerekli  önlem  alınmadıysa  suç zeminde  kaymazlık  sağlamayan firmanın Yani bundan sonra benim hatam, dikkatsizlik  sonucu kaydım, düştüm yok! Ege ve Akdeniz’de havuz kenarında  kayıp  düşen  onlarca  Avrupalı  turist  tazminatlarını  alırken biz niye hakkımızı  aramayalım. Evet bu kanunlar okulda kayıp düşen çocuğunuz dan, AVM’ de alış  veriş  yaparken kayıp düşen  eşinize, şifa bulmak için bir termal  otele gidip havuz kenarında yada  banyoda  düşen  yaşlı anne babanızdan, grip olup hastaneye giden kayıp düşerek belini kıran kardeşinize kadar koruyor.

Bu ıslak kaygan zemin tabelaların hiçbiri kayıp düşmeleri önleyemez görme engelli kardeşlerimiz bu tabelaları göremez. İş güvenliği kanunları derki zemininizi kaymaz duruma getirmek zorundasınız, kaymaz duruma getirmez iseniz yüklü ceza ve düşen kişilere tazminat ödemek zorundasınız. Biyosafe Kaydırmaz Zemin Sistemleri ile zemininizi kaymaz duruma  getirsin taşınızın görünümünü bozmadan etkisi uzun yıllar sürsün

KESİN ÇÖZÜM BİYOSAFE KAYDIRMAZ ZEMİN SİSTEMLERİ

Bu ıslak kaygan zemin tabelaların hiçbiri kayıp düşmeleri önleyemez görme engelli kardeşlerimiz bu tabelaları göremez. İş güvenliği kanunları derki zemininizi kaymaz duruma getirmek zorundasınız, kaymaz duruma getirmez iseniz yüklü ceza ve düşen kişilere tazminat ödemek zorundasınız. Biyosafe antıslip zemininizi kaymaz duruma  getirsin taşınızın görünümünü bozmadan etkisi uzun yıllar sürsün

Bu levhaların olduğu  yerlerde  zemin kaymaz lık  oranı   0,49  olsa bile tazminatınızı  alırsınız. Hep  bu kayıp düşmeleri  kendi hatanız olarak  gördünüz  ve unutup  geçtiniz!  Oysa bir trafik kazası olsa karşı tarafta suçlu, iptal edilen bir uçuş, hatalı çıkan  bir ürün oldu mu  hakkınızı sonuna kadar aramaz mısınız? Avrupa  birliği standartlarına ve Türkiye’deki iş güvenliği ve engellilerin erişebilirlik kanunlarında kayıp düşmeden oluşacak  kazalarda  gerekli  önlem  alınmadıysa  suç zeminde  kaymazlık  sağlamayan firmanın Yani bundan sonra benim hatam, dikkatsizlik  sonucu kaydım, düştüm yok! Ege ve Akdeniz’de havuz kenarında  kayıp  düşen  onlarca  Avrupalı  turist  tazminatlarını  alırken biz niye hakkımızı  aramayalım. Evet bu kanunlar okulda kayıp düşen çocuğunuz dan, AVM’ de alış  veriş  yaparken kayıp düşen  eşinize, şifa bulmak için bir termal  otele gidip havuz kenarında yada  banyoda  düşen  yaşlı anne babanızdan, grip olup hastaneye giden kayıp düşerek belini kıran kardeşinize kadar koruyor.

İdari para cezalarına yönelik Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığından Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Yönetmeliği 20 Temmuz 2013 tarihli  28713 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe girmiştir. Yönetmelik kapsamında her ile vali başkanlığında Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Komisyonları kurulmuştur. Bu komisyonların 7 Temmuz 2015 tarihine kadar ek süre verme veya idari para cezası kesme yetkisi bulunmaktadır. İzleme ve denetleme çalışmaları engellilerin yoğun kullandıkları alanlardan başlayarak yapılacak olup şikâyet durumları öncelikli olarak değerlendirmeye alınacaktır.

Aynı zamanda bireylerin erişilebilirlik standartlarına uygun olmayan uygulamalar için mahkemeye verme hakkı da vardır.Renksiz, su bazlı, kullanıma hazır kimyasal bir solüsyondur
Kolayca uygulanır; zemine yayılır, bekletilir, durulanır.
Kaplama değildir; aşınmaz, yıpranmaz, yırtılmaz.
Görünmez ancak etkisi hissedilir.
Zemin görünümünü fark edilir şekilde değiştirmez.
Özel bakım ya da temizlik yöntemi gerektirmez (istisnai durumlar dışında).
Uygulama sonrası bekleme süresi gerektirmez.
Uygulama sonrası kalıntı bırakmaz.
Derz aralarına işlemiş kirin temizlenmesine yardımcı olur.
Doğa dostu bileşimi ile toprakta biyolojik olarak parçalanabilir.
İç ve dış mekanlarda kullanılabilir.
Tek uygulama yıllarca etkilidir.
Bakterileri öldürür, üremesini engeller.


Yasal Zorunluluk
İş güvenliği ve erişilebilirlik kanunlarına göre zemininizi kaymaz duruma getirmekle yükümlüsünüz.

Kendi Güvenliğiniz
Kendinizin ve çalışanlarınızın güvenliğini sağlayın.

Görünmez Çözüm
Uygulanan zeminin görünümünde herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

Garantili Çözüm
Tüm uygulamalarımız Biyosafe Kaymaz Zemin Sistemleri Uygulama Satış Taahhüt garantisi altındadır ve yapılan işlem belgelenerek sertifikanız teslim edilir.

Geç Olmadan Önleminizi Alın
Görünümü bozmadan her türlü zeminde kayıp düşmelere son!


Uygulama Standartları
1-) Yer Tespiti
2-) Demo (Ürün Kullanım Tespiti)
3-) Detaylı Temizlik
4-) Ürün Uygulaması
5-) İş Teslimatı
6-) Ölçümlendirme


Tüm zeminlerde uygulanabilen, Biyosafe Kaydırmaz Zemin Sistemleri, zemin ayırt etmeksinizin özellikle, Banyo, Catering ve Mutfaklar, Düğün Salonları, Hamamlar, Hastaneler, Okullar, Saunalar, Spor Salonları, Alışveriş Merkezleri, Islak Zeminler, Havuz Kenarları ve Kışın Kaymaya müsait alanlarda uygulanabilmektedir.